POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy do Niemiec Wielkopolska

BryłkaBus zaprasza do skorzystania z oferty mieszkańców Poznania, Piły, Gniezna czy Grodziska Wielkopolskiego oraz każdego, kto znajduje się w Wielkopolsce. Świadczymy profesjonalne usługi przewozu osób w systemie door-to-door, czyli z adresu pod adres. Dowozimy naszych pasażerów do południowych Niemiec. Najczęściej odwiedzamy okolice Stuttgartu, Monachium czy Frankfurtu nad Menem.

Wielkopolska to region zamieszkiwany przez ok 3,5 mln Polaków. Część z nich, z różnych powodów, cyklicznie podróżuje do naszych zachodnich sąsiadów. Przewozy busami do Niemiec z Poznania, Gniezna, Piły czy Grodziska Wielkopolskiego cieszą się dużym zainteresowaniem. Gdy więc planujemy trasy, pokonywane przez nasze busy do Niemiec, wielkopolskie znajduje się na nich praktycznie zawsze.

Nasi pasażerowie doceniają cechy, którymi się wyróżniamy, czyli punktualność i rzetelność. Przywiązujemy też ogromną wagę do detali, zwiększających komfort podróży. Każdy z naszych pasażerów otrzymuje na czas przejazdu poduszkę podróżną pod głowę.

Szukasz komfortu podczas dłuższej trasy? Bezpieczeństwo podczas przejazdu to dla Ciebie priorytet? Słuchamy naszych pasażerów, dzięki czemu lepiej spełniamy ich oczekiwania. Zacznij podróżować z BryłkaBusem i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Wielkopolska zajmuje obszar prawie trzydziestu tysięcy kilometrów kwadratowych. Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych pasażerów, trasa BryłkaBusa przebiega przez północną i centralną część Wielkopolski. Przykładowa trasa może wyglądać następująco:

Piła - Trzcianka - Chodzież - Oborniki - Gniezno - Poznań - Luboń - Grodzisk Wielkopolski - Wolsztyn - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem

Jeśli miejscowość, z której chcesz jechać busem do Niemiec, nie została powyżej wymieniona, prosimy o bezpośredni kontakt. Często jesteśmy w stanie dostosować się i podjechać po danego pasażera, nawet zbaczając nieco z pierwotnej trasy.

Busy z Niemiec do Wielkopolski

Jeśli planujesz podróż z Niemiec do Polski, a docelowo chciałbyś dotrzeć do Wielkopolski, BryłkaBus jest w stanie Ci pomóc. Najczęściej, obsługujemy takie miasta, jak Stuttgart, Monachium, Norymberga czy Frankfurt nad Menem. Jeżeli znajdujesz się w innej miejscowości na południu Niemiec, z pewnością również Ci pomożemy.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wielkopolski, czyli poznaniaków, mieszkańców Gniezna, Grodziska Wielkopolskiego, Piły oraz wszystkich miejscowości, leżących w centralnej i północnej części województwa. Dokładamy wszelkich starań, aby pasażerowie do nas wracali. Priorytetami są więc dla nas bezpieczeństwo, komfort i jak najkrótszy czas przejazdu.


Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.