POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy z Polski do Stuttgartu

Jeśli chciałbyś dotrzeć z Polski do Stuttgartu BryłkaBus jest świetnym wyborem. Bezpieczny przejazd komfortowymi busami pozwoli Ci dotrzeć z Bydgoszczy, Torunia czy Poznania do Stuttgartu bądź okolic.

Stuttgart to stolica kraju związkowego Badenia-Wirtembergia. Jako największe miasto tego regionu jest w stanie zapewnić wiele miejsce pracy, stąd duże zainteresowanie Polaków wyjazdami do tej aglomeracji. Przewozy busami do Stuttgartu zyskały na znaczeniu w momencie otwarcia niemieckiego rynku pracy na obywateli pozostałych Państw Unii Europejskiej, w tym oczywiście Polski. Stuttgart jest znany także z produkcji niemieckich samochodów bardzo znanych marek: mowa oczywiście o Mercedesie oraz Porsche. Dla odwiedzających to miasto turystów niemalże obowiązkowym przystankiem okazuje się być Muzeum Mercedesa, w który miłośnicy motoryzacji znajdą aż 160 eksponatów.

W związku z coraz większym zainteresowaniem przewozami osób do Stuttgartu BryłkaBus postanowił objąć to miasto i najbliższe okolice zasięgiem swojej działalności

Jeśli mielibyśmy wyszczególnić najczęstsze trasy jakie odbywamy do tej miejscowości byłyby to z pewnością przewozy busami:
- Bydgoszcz- Stuttgart
- Toruń- Stuttgart
- Poznań- Stuttgart
Gdybyś chciał dostać się do Stuttgartu, a nie wiesz czy jesteśmy w stanie podjechać po Ciebie bezpośrednio przejdź do zakładki TRASY.

Busy ze Stuttgartu do Polski

Nasza oferta skierowana jest także do osób, które ze Stuttgartu wracają do naszego kraju. W Polsce obsługujemy aż pięć województw. Zainteresowane osoby mogą liczyć, że podjedziemy pod wyznaczone miejsce zarówno w samych Niemczech jak i w Polsce. Jeśli miejscowość w której przebywasz to okolice Stuttgartu także możesz liczyć na nasze wsparcie. BryłkaBus obsługuje całe południe Niemiec.

Cena

 Podróż w jedną stronę

 Podróż w dwie strony

Dzieci

 320 zł

320 zł + (320 zł - 30zł) = 610zł

 15 % taniej

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.