POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy do Niemiec pomorskie

Naszym zasięgiem obejmujemy także część obszaru województwa pomorskiego. Jeśli chcesz dostać się do Monachium, Stuttgartu, Frankfurtu nad Menem skorzystaj z naszych usług. BryłkoBus możliwie szybko i bezpiecznie dowiezie Cię do niemal każdej miejscowości na południu Niemiec.

Województwo pomorskie obejmuje swoim zasięgiem obszar ponad 18 tyś km. Największe miasta składają się na tzw. "trójmiasto" czyli Gdańsk, Gdynię i Sopot. Warto nadmienić, że także mieszkańcy mniejszych miejscowości pomorskiego szukają sprawdzonego środa transportu chcąc udać się do aglomeracji położonych w Niemczech. Przykładem są takie miasta jak Człuchów. Chojnice czy Miastko. W głównej mierze obslugujemy naszych pasażerów w systemie door-to-door dokładnie z tych miejscowości. Jeśli znajdujesz się w innej miejscowości skontaktuj się z nami osobiście. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, aby udać się we wspólną podróż komfortowym busem do Niemiec z województwa pomorskiego.

Chcąc udać się na południe Niemiec postaw na sprawdzonego przewoźnika. BryłkaBus jest dokonałym wyborem. Przekonaj się osobiście!

Część obsługiwanego przez nas obszaru zakłada bezpośredni dojazd do mniejszych miejscowości, dlatego najczęstsze trasy to:
- Chojnice - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem
- Człuchów - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem
- Miastko - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem

Gdybyś chciał z nami podróżować, a nie masz pewności czy jesteśmy w stanie po Ciebie przyjechać, nie wahaj skontaktować się z nami telefonicznie. Jesteśmy dostępni codziennie od 8 do 23.

Busy z Niemiec do Polski pomorskie

Znajdujesz się w Stuttgarcie, Monachium czy gdziekolwiek indziej na południu Niemiec, natomiast planujesz przyjechać do Polski? Śmiało możesz skontaktować się z nami, ponieważ także trasy z Niemiec do Polski są nam doskonale znane. Jeśli chcesz udać się z Niemiec do Miastka, Człuchowa czy Chojnic masz gwarancję, że dowieziemy Cię bezpośrednio pod wskazany adres. Docelowo obsługujemy część województwa pomorskiego, natomiast jeśli chciałbyś dojechać w inne miejsce prosimy o kontakt - zawsze znajdujemy rozwiązanie, które satysfakcjonuje naszych pasażerów.

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.