POTRZEBUESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

O BryłkaBus.pl

Jako profesjonalna firma transportowa świadczymy usługę przewozu osób do Niemiec. Biorąc pod uwagę jakość oraz komfort przewozu staramy się obsługiwać klientów z najbliższego regionu, aby maksymalnie skrócić czas przejazdu.

Najczęściej jeździmy po obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. W przypadku tego terytorium w szczególności obsługujemy miasta takie jak: Toruń, Bydgoszcz i Inowrocław. Kolejne obsługiwane przez nas województwa to wielkopolska, lubuskie i zachodniopomorskie. Dzięki optymalizacji kierunków nasi pasażerowie wiedzą, że wsiadając do BryłkaBusa zmierzamy prosto do celu ich podróży.

W trakcie podróży busem do Monachium, Stuttgartu czy Frankfurtu naszym oczkiem w głowie jest dbałość o bezpieczeńtwo przejazdu

BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza flota spełniała najwyższe normy bezpieczeństwa. Dbałość oraz zaangażowanie w utrzymanie wzorowych wymagań technicznych to nasze oczko w głowie. Dzięki temu, wiemy że zawsze bezpiecznie i pewnie dojedziemy do celu zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Udając się busem Niemiec dbamy o komfort podczas wspólnej drogi do Frankfurtu nad Menem, Monachium czy Stuttgartu

KOMFORT

Dojazd w wyznaczone miejce przez klienta, bezpieczny transport "pod same drzwi" w Niemczech, poduszki podróżne pod głowę, indywidualna klimatyzacja to walory przejazdów w BryłkoBusie. Obsługujemy naszych pasażerów tak, jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni. Niezależnie czy zmierzamy do Stuttgartu, Frankfurtu nad Menem czy Monachium poziom komfortu pozostaje zawsze na wysokim poziomie.

Udając się do naszymi busami w stronę Niemiec zwracamy uwagę na czas przejazdu dążąc, aby czas przebywania w pojeździe był jak najkrótszy

NAJKRÓTSZY MOŻLIWY CZAS PODRÓŻY

Świetna logistyka, maksymalnie 5 osób w pojeździe, znajomość i optymalizacja tras to klucz do skrócenia czasu przejazdu do koniecznego minimum. Wsiadając do BryłkoBusa niemalże z marszu zmierzasz do Twojego punktu docelowego na południu Niemiec.