POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy z Polski do Norymbergii

Jeśli Twoją destynacją jest Norymberga bądź inne okoliczne miejscowości zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Bezpiecznie i komfortowo dowieziemy Cię busem na południe Niemiec.

Norymberga zamieszkiwana przez ponad pół miliona mieszkańców jest częstą lokalizacją do której zmierzają nasi pasażerowie. Najczęściej wozimy mieszkańców największych miast w Polsce, natomiast każdy kto udaje się w tym kierunku, może liczyć na naszą pomoc. Do Norymbergii udajemy się z adresu pod adres, więc wystarczy podać nam lokalizację do której mamy podjechać. Nasze busy są komfortowe, wygodne, a oferowany transport jest przede wszystkim bezpieczny. Znamy oczekiwania naszych klientów, ponieważ wieloletnia praktyka pozwoliła nam tak dostosować swoją ofertę, aby każdy kto korzysta z BryłkaBusa był za każdym razem zadowolony.

Obsługujemy aż 5 województw w północnozachodniej Polsce z których wraz z naszymi pasażerami udajemy się do Norymbergii.

Najczęściej jednak trasy przebiegają w sposób następujący:
- Poznań-Norymberga
- Toruń-Norymberga
- Bydgoszcz-Monachium
Jeśli lokalizacja z której chciałbyś udać się do Norymbergii jest inna niż powyższe zajrzyj do zakładki TRASY. W związku z tym, że obsługujemy niemalże jedną czwartą terytorium naszego kraju istnieje duża szansa, że będziemy w stanie podjechać także po Ciebie. Aby zyskać absolutną pewność najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie. Wówczas udzielimy informacji o najbliższych terminach wyjazdów oraz odpowiemy na pozostałe pytania.

Busy z Norymbergii do Polski

Jeśli wracasz z Norymbergii do Polski i poszukujesz transportu BryłkaBus jest do Twojej dyspozycji. Dla osób które deklarują, że udadzą się z nami w dwie strony przewidzieliśmy upusty cenowe. Im częściej będziesz z nami jeździł, tym więcej zaoszczędzisz. Do wspólnych przewozów zapraszamy w szczególności osoby przebywające w Norymbergii, ponieważ niemal za każdym razem wracając Z Niemiec udajemy się autostradą nr 9 do naszego kraju. W tym przypadku także odwieziemy Cię pod podany adres w Polsce, jeśli znajduje się on w zasięgu rejonu naszej działalności. Serdecznie zapraszamy!

Cena

 Podróż w jedną stronę

 Podróż w dwie strony

Dzieci

 320 zł

320 zł + (320 zł - 30zł) = 610zł

 15 % taniej

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.