POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy z Polski do Monachium

Firma BryłkaBus specjalizująca się w przewozie osob na południe Niemiec zabiera swoich pasażerów komfortowymi busami do Monachium. Po pasażerów udających się w te okolice przyjeżdżamy pod wskazany adres. BryłkaBus to pewny i solidny przewoźnik z którego usług skorzystały już setki zadowolonych osób. Transport z nami jest bezpieczny i wygodny.

Miasto leżące w Bawarii przez niektórych uważane nieformalnie jako druga stoilca Niemiec cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych rodaków. Na uwagę zasługują siedziby i zakłady tak znanych przedsiębiorstw jak Siemens czy BMW. Od maja 2011 roku, czyli od momentu otwarcia się niemieckiego rynku pracy na pracowników pochodzących zza wschodniej granicy zwiększyło się zainteresowanie pracą w Monachium i okolicznych miejscowościach. Z uwagi na powyższe Monachium jest bardzo częstą lokalizacją do której zmierzamy. W związku z tym, że obsługujemy w głównej mierze tylko południe Niemiec, realizowany przez nas przejazd jest stosunkowo krótki. Mamy świadomość, że naszym klientom zależy na sprawnym dotarciu na miejsce, dlatego czas przewozu jest także czynnikiem na który zwracamy uwagę. Każdą trasę przejazdu do Monachium opracowujemy z uwzględnieniem logistyki, ilości pokonywanych kilometrów, natężenia ruchu w zależności od dnia tygodnia, dlatego udaje nam się z powodzeniem szybko dotrzeć na miejsce. Najważniejszą wartością jest bezpieczeństwo, stąd pedantycznie dbamy o doskonały stan techniczny naszej floty. Praktyka naszych kierowców oraz ich wprawa w poruszaniu się po polskich i niemieckich drogach sprawiają, że pasażerowie BryłkaBusa wiedzą, że za każdym razem pewnie dotrą do celu swojej podróży.

BryłkaBus jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie dotarcia z Polski na południe Niemiec - w szczególności do Monachium.

Z naszym usług mogą skorzystać osoby z aż 5 województw. Najczęściej nasi pasażerowie jeżdzą na trasie:
- Bydgoszcz-Monachium
- Toruń-Monachium
- Poznań-Monachium
Jeśli miejscowość z której chcesz udać się do Monachium nie znajduje się na mapie przejdź do zakładki TRASY.

Przewozy z Monachium do Polski

Zapraszamy rodaków znajdujących się obecnie w Monachium, którzy chcą udać się do naszego kraju do skorzystania z BryłkoBusa. W drodze powrotnej odbieramy pasażerów doładnie tak samo czyli w systemie door-to-door podjeżdzając pod miejsce wyznaczone przez klienta oraz odwożąc bezpośrednio na podany adres w Polsce.

Cena

 Podróż w jedną stronę

 Podróż w dwie strony

Dzieci

 320 zł

320 zł + (320 zł - 30zł) = 610zł

 15 % taniej

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.