POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy do Niemiec Lubuskie

Mieszkańców województwa lubuskiego zapraszamy do wspólnych przejazdów z BryłkaBusem na trasie lubuskie - południowe Niemcy. Na wybranym obszarze zabieramy klientów spod wskazanego adresu i odwozimy bezpiecznie i komfortowo pod wyznaczony adres w Niemczech.

Najczęściej odbieramy naszych pasażerów z Zielonej Góry oraz Gorzowa Wielkopolskiego, a więc miast, które w województwie lubuskim odrywają najważniejsze role administracyjne. W kontekście pozostałych miejscowości na trasie lubuskie- Niemcy podążamy do miejscowości Międzyrzecz, Krosno Odrzańskie czy Kostrzyń nad Odrą. Osoby zamieszkujęce inne aglomeracje prosimy o bezpośredni kontakt, aby upewnić się czy jesteśmy w stanie podjechać pod wyznaczone miejsce. Z ciekawostek województwo lubuskie na tle inny regionów w Polsce wyróżnia się największą lesistością, która wynosi niemalże połowę terytorium (49%) w stosunku do całkowitej powierzchni obszaru województwa.

Zmierzasz do Frankfurtu nad Menem, Monachium albo Stuttgartu? Chcesz udać się na południe Niemiec? Wybierz firmę BryłkaBus. Wykwalifikowani i doświaczeni kierowcy, którzy bezpiecznie i komfortowo dowiozą Cię z adresu pod adres to doskonały wybór! Przekonaj się osobiście!

Jako firma przewozowa swoim obszarem działalności obejmujemy część województwa lubuskiego. Najczęściej jeździmy busam do Niemiec z Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. Nasze trasy wyglądają następująco:

- Gorzów Wielkopolski - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem
- Zielona Góra - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem

Jeśli chcesz udać się do Niemiec z Międzyrzecza, Kostrzynia nad Odrą, Krosna Odrzańskiego bądź jakiejkolwiek innej miejscowości przynależącej do województwa lubuskiego skontaktuj się z nami osobiście. Indywidualnie dopasujemy trasę swojej podróży, aby móc po Ciebie przyjechać. Alternatywnie możesz zajrzeć w zakładkę TRASY.


Busy z Niemiec do Polski lubuskie

Wszystkich, którzy chcą dotrzeć z Niemiec do Polski, a konkretnie do miejscowości w województwie lubuskim zapraszamy do wspólnych przejazdów z BryłkaBusem. Jesteśmy w stanie odebrać Cię niemal z każdego miasta, które leży na południu Niemiec. Najczęściej zabieramy naszych rodaków ze Stuttgartu, Monachium czy Frankfurtu nad Menem, natomiast jeśli miejscowość w której się obecnie znajdujesz nie została przed chwilą wymieniona nie wahaj się do nas zadzwonić. Jest bardzo duża szansa, że będziemy mogli po Ciebie podjechać i bezpiecznie, możliwie szybko i komfortowo przewieźć busami z Niemiec do Polski.


Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.