POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy do Niemiec Kujawsko-Pomorskie

Osoby chcące dostać się do Niemiec przebywające w województwie kujawsko-pomorskim mogą skorzystać z usług BryłkoBusa, który bezpiecznie i w komfortowych warunkach przewiezie pasażerów na południe Niemiec.

Województwo kujawsko-pomorskie to obszar zamieszkiwany przez ponad 2 milionową społeczność, która zgromadzona została w kiluset miejscowościach. Największe aglomeracje to Bydgoszcz oraz Toruń. W momencie wejścia Polski do Unii Europejskiej coraz więcej obywateli tej "małej ojczyzny" zaczęło wyjeżdzać za naszą zachodnią granicę między innymi w poszukiwaniu pracy. Obecnie nawet mieszkańcy mniejszych miejscowości takich jak Inowrocław, Włocławek, Grudziądz czy Tuchola coraz chętniej poszukują sposobu, aby dostać się do Niemiec.

Jako jedna z niewielu na rynku firm przewozowych, BryłkaBus jest w stanie zaproponować przewóz z kujawsko-pomorskiego na południe Niemiec.

Nasi pasażerowie najczęściej podróżują do największych aglomeracji w Niemczech, wobec tego najczęstsze trasy to podróż:

- Toruń - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem
- Bydgoszcz - Norymberga - Monachium - Stuttgart - Frankfurt nad Menem.

Bardzo często zabieramy również pasażerów z mniejszych miejscowości w kujawsko-pomorskim. Zyskaj pewność, że BryłkaBus jest w stanie przyjechać także po Ciebie przechodząc do zakładki TRASY.


Busy z Niemiec do Polski kujawsko-pomorskie

Jeśli twoim miejscem docelowym jest w miasto w województwie kujawsko-pomorskim, a obecnie znajdujesz się w południowych Niemczech oferta BryłkoBusa jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeśli poszukujesz solidnego przewoźnika, który liczy się z oczekiwaniami swoich pasażerów, będziemy zaszczyceni Twoją obecnością w naszym pojeździe. Maksymalnie szybki przejazd, punktualność i upusty dla stałych klientów to tylko niektóre z naszych mocnych stron. Trzymamy kciuki, że o reszcie zalet będziesz chciał się przekonać osobiście!


Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.