POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy z Polski do Frankfurtu nad Menem

Udajesz się do Frankfurtu nad Menem? Firma BryłkaBus bezpiecznie, komfortowo i możliwie szybko przewiezie Cię z aż 5 województw z adresu pod adres w Niemczech!

Dzięki świetnemu pod kątem logistycznym położeniu, Frankfurt nad Menem to bardzo ważna aglomeracja w Niemczech. Umiejscowiła się w tym miejscu światowa finansjera, a znajdujący się tu port lotniczy przyjmuje niemalże najwięcej pasażerów spośród pozostałych lotnisk w całej Europie. Miasto to cieszy się sporym zainteresowaniem Polaków, którzy chętnie przyjeżdżają do tego miejsca zarówno w celach turystycznych, jak i zarobkowych. Firma BryłkaBus postanowiła ułatwić naszym rodakom dotarcie do Frankfurtu nad Menem, oferując bezpieczny przewóz osób komfortowymi busami. Jest to jedno z trzech głównych obsługiwanych przez nas miast w południowych Niemczech.

Do Frankfurtu nad Menem kierujemy się z miejscowości przynależących do 5 województw w Polsce, natomiast najczęściej podróżujemy na trasach:

- Bydgoszcz- Frankfurt nad Menem
- Toruń- Frankfurt nad Menem
- Poznań- Frankfurt nad Menem

Jeśli chciałbyś podróżować z innej miejscowości niż powyższe, nie powinno to stanowić najmniejszego problemu. Obsługujemy dziesiątki miejscowości do których jesteśmy w stanie dojechać bezpośrednio, aby docelowo przewieźć Cię bezpiecznie do Frankfurtu nad Menem. Skontaktuj się z nami osobiście, aby poznać dokładną trasę przejazdu. TRASY.

Busy z Frankfurtu nad Menem do Polski

Osoby chcące dostać się z Frankfurtu nad Menem do Polski zapraszamy do wspólnych przejazdów. Z chęcią podjedziemy pod wyznaczony adres, aby w najkrótszym możliwym czasie bezpiecznie dowieźć Cię do Polski. Nasz obszar działania w Polsce to aż 5 województw. Najczęściej odwozimy naszych pasażerów do Poznania, Bydgoszczy i Torunia, natomiast jeśli jesteś mieszkańcem innej miejscowości nie wahaj się skontaktować z nami osobiście. Istnieje bardzo duża szansa, że dojedziemy także do Twojego miasta.

Cena

 Podróż w jedną stronę

 Podróż w dwie strony

Dzieci

 320 zł

320 zł + (320 zł - 30zł) = 610zł

 15 % taniej

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.