POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Dlaczego BryłkaBus?

Wiemy jakimi kryteriami kierują się nasi klienci wybierając odpowiednią firmę przewozową. Słuchamy się naszych pasażerów, aby z miesiąca na miesiąc odzwierciedlać ich oczekiwania. Poniżej wypunktowaliśmy cechy, którymi kierujemy się codziennie.

1. Punktualność

Dbamy o to, aby dotrzeć pod dany adres o umówionej porze. Jest to istotne, ponieważ wiemy, żę "pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz". Zgodnie z powyższą maksymą staramy się nie nadwyrężać powierzonego zaufania i dotrzeć w umówione miejsce o wyznaczonym czasie. Oczywiście istnieją niezależne od nas okoliczności, które mogą sprawdzić, że nie zawsze możemy dotrzeć na czas, natomiast wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem informujemy naszych pasażerów o spodziewanej godzinie przybycia.

2. Rzetelność

W kontekście naszej firmy cecha ta oznacza także dotrzymanie słowa. W momencie otrzymania telefonu od klienta i przyjęciu rezerwacji, nasz przyszły pasażer może spać spokojnie wiedząc, że o umówionej porze danego dnia nasz bus z kierowcą zjawi się, aby z punktu A dotrzeć bezpiecznie i komfortowo do miejsca docelowego

3. Najkrótszy możliwy czas przejazdu

Logistyka w transporcie odgrywa ogromną rolę. Jesteśmy tego świadomi, dlatego ustaleniu drogi przejazdu poświęcamy dużo czasu, aby podróż była efektywna zarówno dla kierowców oraz przede wszystkim dla naszych pasażerów.

4. Dbałość o detale

Reagowanie na potrzeby pasażerów to maksyma z którą się nie rozstajemy, dlatego przystanek na prośbę pasażera nie jest dla nas żadnym problemem. Przebywanie w jednej pozycji przez dłuższy okres czasu z pewnością nie wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, dlatego zapewniamy naszym klientom na czas przejazdu poduszki podróżne pod głowę, aby odciążyć odcinek szyjny, który sprawi, że wspólna droga stanie się bardziej komfortowa.

5. Doceniamy lojalność

Jesteśmy dumni z faktu, że z miesiąca na miesiąc liczba pasażerów BryłkoBusa rośnie. Nieustannie pracujemy nad tym, aby poziom naszych usług odzwierciedlał oczekiwania naszych obecnych i przyszłych pasażerów. Dziękując za powierzone zaufanie odwdzięczamy się licznymi rabatami. Na naszej stronie cyklicznie pojawiają się promocje, które pozwolą zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych!