POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy z Polski do Niemiec (Toruń, Bydgoszcz)

Jako firma przewozowa świadczymy usługę transportu osób na południe Niemiec. Z Polski zabieramy pasażerów z pięciu województw odbierając ich spod samego domu. Jest to bardzo wygodna forma podróży, którą wybiera mnóstwo naszych klientów zmiarzających do Monachium, Norymbergii, Stuttgartu czy Frankfurtu nad Menem. Mając siedzibę w Toruniu i w Bydgoszczy, od tych miast rozpoczynamy podróż busem do Niemiec.

Nasi klienci najczęściej zamieszkują terytorium województwa kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie podjechać do klienta z innego regionu. Wystarczy zadzwonić i ustalić szczegóły. Nasza firma obsługuje terytorium południa Niemiec. W głównej mierze jeździmy do największych aglomeracji znajdujących się na tym obszarze, natomiast jesteśmy w stanie pomóc każdemu kto udaje się z obsługiwanego przez nas regionu w ten rejon Niemiec. Dokładny zasięg naszej działalności znajduje się w zakładce trasa. W Polsce busami do Niemiec udajemy się z 5 województw.

Obsługujemy:
- kujawsko-pomorskie (najczęściej Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław i okolice)
- zachodniopomorskie (najczęściej Szczecin, Stargard, Wałcz, Szczecinek i okolice)
- Wielkopolskę (najczęściej Poznań, Gniezno, Piłę i okolice)
- lubuskie (najczęściej Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę i okolice)
- część województwa pomorskiego (Chojnice, Człuchów i Miastko)


Nasza destynacja to miasta znajdujące się na południu Niemiec. Komfortowymi busami podjeżdżamy bezpośrednio pod lokalizacje, które zostały nam podane przez naszych klientów w momencie składania rezerwacji. Z adresu pod wskazany adres udajemy się najczęściej do takich miejscowości jak:

- Monachium (oraz najbliższe okolice czyli Rosenheim, Ulm, Ingolstadt, Erding, Kempten, Augsburg, Günzburg, Freising, Dachau)
- Frankfurt nad Menem (wraz z najbliższymi miejscowościami, a więc Aschaffenburg, Moguncja, Heidelberg, Wiesbaden, Wetzlar, Darmstadt, Mannheim, Kaiserslautern, Koblencja)
- Stuttgart (plus najbliższe miasta jak Albstadt, Fryburg, Heilbronn, Ludwigsburg, Reutlingen, Karlsruhe, Villignen-Schwenningen, Pforzheim, Heidenheim an der Brenz, Tybinga)
- Norymberga (najbliższe aglomeracje takie jak Gunzenhausen, Erlangen, Bayreuth, , Weiden in der Oberpfalz, Amberg, Schwandorf, Bamberg, Neumarkt in der Oberpfalz, Kelheim, Ansbach, Amberg, Wurzburg czy Schweinfurt)

Mapa przedstawiająca obszar naszych busów zmierzających do Niemiec na południe

Dlaczego warto udać się w podróż BryłkaBusem

Swoim zasięgiem działania obejmujemy część północno zachodniej Polski oraz południa Niemiec. Wyszczególnienie danego obszaru i koncentracja na wybranych miejscowościach pozwala nam tak logistycznie ułożyć trasę, aby wspólny przejazd był maksymalnie krótki. Dzięki temu sprawnie podjeżdżamy indywidualnie po każdego pasażera, a następnie bezpiecznie i w komfortowych warunkach odwozimy go do danej destynacji.

Naszym priorytetem przed udaniem się w każdą trasę jest sprawdzenie stanu technicznego naszych pojazdów. Dbałość o wzorową kondycję naszej floty, pozwala nam za każdym razem bezpiecznie i pewnie dotrzeć do celu podróży. Nasi pasażerowie wiedzą, że BryłkaBus to synonim rzetelności. Jeśli i Ty szukasz przewozu do Niemiec wybierz naszą ofertę i przekonaj się o tym osobiście.

Dodatkowo osoby, które mając zamiar jechać do Niemiec w kilka osób, mogą liczyć na upusty cenowe. Jeśli zmierzasz z nami zarówno do Niemiec, jak i z powrotem do Polski (podróż w dwie strony) możesz liczyć na rabat. Doceniamy lojalność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wspólna podróż busem do Niemiec była komfortowa, bezpieczna i relatywnie tania.

Zapraszamy do wspólnych przejazdów na południe Niemiec z BryłkaBusem!

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.