POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Busy z Niemiec do Polski

Szukasz transportu z Frankfurtu nad Menem, Stuttgartu, Monachium, Norymbergii bądź jakiejkolwiek innej miejscowości z południa Niemiec do Polski? Świetnie trafiłeś. Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Najczęściej wracamy do północno-zachodniej Polski jadąc przez Szczecin albo kierując się na Poznań. Docelowo zmierzamy do Torunia i Bydgoszczy, gdzie mieszczą się siedziby naszej firmy. Na trasie busa Niemcy Polska jesteśmy w stanie podjechać do każdej miejscowości, która znajduje się w obszarze naszej działalności.

Biorąc pod uwagę komfort naszych przyszłych podróżujących, przewozy realizujemy w systemie door-to-door, a więc podjeżdżamy pod miejsce, które zostanie nam wyznaczone przez klienta. Dbając o najkrótszy czas przejazdu zabieramy maksymalnie 5 osób, dzięki czemu odróżniamy się od innych przewoźników, którzy zabierając większą ilość pasażerów i dojeżdżają na miejsce docelowe o kilka godzin później. Dopracowana do perfekcji logistyka, doskonała znajomość tras, doświadczeni kierowcy sprawiają, że wybór BryłkaBusa realizującego przewozy z południa Niemiec do Polski to wybór godny polecenia.

Obszar działania

Jako firma skoncentrowana na obsłudze pasażerów z południa Niemiec jesteśmy w stanie podjechać po każdego rodaka, który znajduje się w tej części kraju. Biorąc pod uwagę landy jeździmy do Bawarii, Badenii-Wirtmebergii, Hesji, Turyngii, Saksonii, Palatynatu-Nadrenii, Saary. Najczęściej obsługujemy największe aglomeracje takie jak Frankfurt nad Menem, Monachium, Stuttgart czy Norymberga, natomiast bardzo często zdarza się nam podjeżdżać w systemie door-to-door czyli z adresu pod adres po osoby znajdujące się w okolicznych miejscowościach. Jeśli znajdujesz się na południu Niemiec istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że będziemy w stanie pomóc Ci, jeśli planujesz powrót busem z Niemiec do Polski.

W Polsce udajemy się do ...

W Polsce obsługujemy terytorium północnozachodniej Polski. Konkretnie rejony naszego kraju w które jeździmy to województwa:
- kujawsko-pomorskie
- zachodniopomorskie
- wielkopolskie
- lubuskie
- pomorskie (tylko część tego regionu)

Jeśli mielibyśmy wyszczególnić konkretne miasta do których najczęściej udajemy się busami z Niemiec do Polski byłoby to aglomeracje takie jak:
Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Piła, Gniezno, Inowrocław, Wałcz, Stargard, Zielona Góra, Szczecinek, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Chojnice, Człuchów, Miastko.

Poniżej przedstawiamy zasięg naszej działalności:

Mapa przedstawiająca obszar obsługiwany przez busy udające się z Niemiec do Polski

UWAGA

Jeśli miejscowość do której zmierzasz nie została wymieniona bądź nie znajduje się w obszarze, który obsługujemy skontaktuj się z nami bezpośrednio. Wspólnie powinniśmy znaleźć rozwiązanie, a może specjalnie dla Ciebie rozszerzymy naszą trasę o Twoją destynację.

Dlaczego BryłkaBus to doskonały wybór?

Klimatyzowane pojazdy, poduszki podróżne pod głowę to tylko niektóre z udogodnień, które proponujemy naszym pasażerom podczas wspólnej podróży. Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego dbamy, aby trasy, które obieramy pozwoliły nam szybko i sprawnie dotrzeć w dane miejsca docelowe. Odpowiednia ilość miejsca w naszych busach, liczne przystanki także na żądanie sprawiają, że kilkunastogodzinna podróż mija naprawdę szybko.

Obok komfortu stawiamy na bezpieczeństwo. Dbałość o idealny stan techniczny, doświadczona kadra i znajomość tras to świetne połączenie, aby z miejsca A do punkt B dotrzeć bez najmniejszych problemów. Często zdarza się, że zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, udaje nam się przybyć na miejsce nawet nieco wcześniej niż zakładaliśmy.

Rzetelność przewozu z BryłkaBusem oznacza doskonałą komunikację. W momencie przyjęcia rezerwacji nasz pasażer otrzymuje smsową wiadomość zwrotną o potwierdzeniu przejazdu. Na dzień przed podróżą kontaktujemy się, aby podać spodziewaną godzinę stawienia się kierowcy. Następnie w dniu wyjazdu kierowca zazwyczaj na godzinę przed dotarciem na miejsce po klienta kontaktuje się ponownie z pasażerem, aby ten dysponując odpowiednim czasem przygotował się do drogi.

BryłkaBus to solidny i pewny przewoźnik. Będziemy zaszczyceni, jeśli sam się o tym przekonasz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Z Niemiec do Polski naszymi busami udajemy się z poniższych miejscowości:

Ingolstadt,Marktredwitz, Wurzburg, Plauen, Hof, Widen in der Oberpfalz, Bayreuth, Bamberg, Norymberga, Ansbach, Amberg, Schwandorf, Neumarkt in der Oberpfalz, Ratyzbona, Straubing, Deggendorf, Regen, Vilshoven an der Donau, Pasawa, Dingolfing, Burghausen, Rosenheim, Monachium, Dachau, Freising, Erding, Starnberg, Augsburg, Neuburg an der Donau, Gunzburg, Landsberg am Lech, Memmingen, Kempten, Ravensburg, Ulm, Aalen, Heidenheim an der Brenz, Nordlingen, Crailsheim, Villingen-Schwenningen, Albstadt, Balingen, Reutlingen, Tybinga, Stuttgart, Freiburg, Offenburg,Wormacja, Pforzheim, Ludwigsburg, Karlsruhe, Heilbronn, Heidelberg, Mannheim, Kaiserslautern, Darmstadt, Moguncja, Wiesbaden, Hanau, Frankfurt nad Menem, Aschaffenburg, Koblencja, Limburg an der Lahn, Wetzlar, Fulda, Bad Kissingen, Schweinfurt, Meiningen, Suhl, Coburg, Bad Staffelstein oraz wiele innych miast.

Przykładowe miejscowości w Niemczech

Więcej miejscowości w zakładce trasy.