POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Blog

Śledzimy nowinki w branży transportowej i chętnie dzielimy się nimi z naszymi Klientami. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi artykułami.

 

Busy do Niemiec w kujawsko-pomorskim - jak dotrzeć za granicę?

Polacy coraz częściej decydują się na zagraniczne wyjazdy. Jednym z najpopularniejszych kierunków są oczywiście Niemcy. Przyczyny mogą być różne, ważną rolę odgrywają czynniki ekonomiczne, rodzinne czy też po prostu chęć odwiedzenia innego kraju podczas urlopu. W każdym z tych przypadków, kluczowe znaczenie ma jednak znalezienie odpowiedniego transportu. Porównamy ze sobą publicznych i prywatnych przewoźników, dostępnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Czytaj więcej...


Podróż busem do Niemiec - czy warto?

Niemcy wciąż są jednym z kierunków, najczęściej wybieranych przez Polaków podczas podróży. Popyt wywołuje podaż, dlatego na trasie Polska-Niemcy dostępne są liczne środki transportu. Oprócz autobusów, pociągów i samolotów, możemy skorzystać z busów do Niemiec. Czy jednak warto wybrać takie rozwiązanie?

Czytaj więcej...


Wielkopolska - najszybsze przewozy za granicę

Niemcy wciąż pozostają jednym z najpopularniejszych kierunków, w które udają się Polacy. Z pewnością wpływają na to stosunkowa niewielka odległość, kwestie ekonomiczne czy rodzinne. Nie bez powodu więc, do naszej dyspozycji pozostaje tak wiele środków transportu. Przeanalizowaliśmy, jak najłatwiej dostać się z Wielkopolski za naszą zachodnią granicę.

Czytaj więcej...


Dlaczego warto wybrać transport door to door?

XXI wiek otwiera wiele możliwości transportu, które jeszcze kilka lat temu były niedostępne. Otwarte granice Unii Europejskiej i dostęp do zagranicznych miejsc pracy skłanają ludzi do wyjazdów w celach zarobkowych. Jednym z najchętniej wybieranych krajów do podjęcia pracy są Niemcy. Wysokie zarobki, bliskość tego państwa i atrakcyjne oferty dla pracowników – to tylko niektóre zalety wyjazdu do Niemiec. W tym artykule skupimy się na tym jak dotrzeć do Niemieci czym jest transport door to door.

Czytaj więcej...