POTRZEBUJESZ PRZEWOZU? ZADZWOŃ!

Blog

Śledzimy nowinki w branży transportowej i chętnie dzielimy się nimi z naszymi Klientami. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi artykułami.

 

Busy do Niemiec w kujawsko-pomorskim - jak dotrzeć za granicę?

Polacy coraz częściej decydują się na zagraniczne wyjazdy. Jednym z najpopularniejszych kierunków są oczywiście Niemcy. Przyczyny mogą być różne, ważną rolę odgrywają czynniki ekonomiczne, rodzinne czy też po prostu chęć odwiedzenia innego kraju podczas urlopu. W każdym z tych przypadków, kluczowe znaczenie ma jednak znalezienie odpowiedniego transportu. Porównamy ze sobą publicznych i prywatnych przewoźników, dostępnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Czytaj więcej...


Podróż busem do Niemiec - czy warto?

Niemcy wciąż są jednym z kierunków, najczęściej wybieranych przez Polaków podczas podróży. Popyt wywołuje podaż, dlatego na trasie Polska-Niemcy dostępne są liczne środki transportu. Oprócz autobusów, pociągów i samolotów, możemy skorzystać z busów do Niemiec. Czy jednak warto wybrać takie rozwiązanie?

Czytaj więcej...


Wielkopolska - najszybsze przewozy za granicę

Niemcy wciąż pozostają jednym z najpopularniejszych kierunków, w które udają się Polacy. Z pewnością wpływają na to stosunkowa niewielka odległość, kwestie ekonomiczne czy rodzinne. Nie bez powodu więc, do naszej dyspozycji pozostaje tak wiele środków transportu. Przeanalizowaliśmy, jak najłatwiej dostać się z Wielkopolski za naszą zachodnią granicę.

Czytaj więcej...